Vrácení zboží a reklamace

Výměna nebo vrácení zboží

Pokud se vám Vaše nové Gingo nelíbí nebo zkrátka nevypadá podle Vašich představ, můžete je samozřejmě podle zákona do 30 dnů od zakoupení vrátit. Nezapomeňte však, že nás o této skutečnosti musíte informovat do 14 dnů od převzetí zboží.

Zboží je možné vrátit nebo vyměnit pouze v případě, že je v původním stavu, zabalené v originálním obalu a nejsou na něm viditelné známky používání. Pro rychlejší přijetí vráceného zboží prosím vyplňte Dokument pro vrácení nebo výměnu zboží a přiložte ho ke zboží. Svou objednávku můžete vrátit zasláním na adresu Lavvu instruments s.r.o., Čermákova 5, 12000 Praha 2.

V případě výměny zboží platí stejné podmínky jako výše. Do přiloženého dokumentu prosím vyplňte, za jaké zboží chcete původní objednávku vyměnit a vše nám pošlete na adresu Lavvu instruments s.r.o., Čermákova 5, 12000 Praha 2.

Dokument pro vrácení nebo výměnu zboží najdete ZDE.

Kompletní znění obchodních podmínek najdete ZDE.

 

Reklamace

Pokud má Vaše Gingo nějakou závadu, je možné je za určitých podmínek reklamovat. Reklamace se řídí podle reklamačního řádu uvedeného níže. Pokud chcete zboží reklamovat, můžete nám ho zaslat poštou na adresu Lavvu instruments s.r.o., Čermákova 5, 12000 Praha 2.

Gingo po převzetí zkontrolujeme a následně vyhodnotíme, zda vznikl nárok na reklamaci. Opravitelné závady v nejkratším možném termínu opravíme a Gingo odešleme zpět na Vaši adresu na vlastní náklady. O výsledku reklamace Vás budeme informovat nejpozději do 30 dnů od přijetí reklamace do reklamačního řízení.

Reklamační protokol pro zaslání reklamace naleznete ZDE.

Reklamační řád naleznete ZDE.